Witam , tak jak w temacie. Zakupiłem i zamontowałem ringi. Szukam kolorów przewodu świateł z 12v. Gdzieś słyszałem, że jest to czerwono-biały przewód z żółtymi paskami. Takiego niestety nie ma. Ktoś kopał może w światłach i wie do jakiego przewodu się podpiąć? I jeszcze jedno pytanie. Czy przewody z lampy ze schowka u pasażera wychodzą gdzieś na zewnątrz? Interesuje mnie gdzie tego szukać. Pod akumulatorem?