Witam koledzy poszukuje sprawnego elektryka z Krakowa lub okolic znającego się na rzeczy nie koniecznie taniego bo co tanie to drogie .Wracając do konkretów to mam problem z klapą bagażnika a konkretnie to działa tylko wtedy kiedy chce (Czytaj otwiera się sama w trakcie jazdy lub nie chce się otworzyć albo nie zamierza się w ogóle zamknąć ) byłem u kilku znachorów ale każdy mówi co innego a kosztorys naprawy przewyższał wartość auta Jeżeli mogę prosić to podeślijcie jakieś namiary na kogoś kto ogarnia temat prądu w BMW :mad2: Pozdrawiam Nie ten dział