Skocz do zawartości

slavi18

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no mam nadzieje ze to nie uszczelka oby to sie skonczyło jak u ciebie dzieki za wypowiedz :)
  2. Witam, posiadam e46 sinik 2,8i model m52, benzyna niedawno założony gaz sekwencyjny stagowski. Mam problem z płynem chłodzącym. Otóz od pewnego czasu co jakiś czas zapala mi sie kontrolka od płynu chłodzącego i występowały ubytki około 200 300 ml. zobaczyłem ze zbiorniczek wyrównawczy jest luzny i mechanik zamontował go zeby był stabilny. układ był odpowietrzony, ale po 4 dniach problem znow wystapil i znow zaczal uciekac mi plyn. po jechaniu z duza predkością stanalem na cpnie i dolnym korkiem wycieklo jakies około 0,5 do 1litra płynu. znow odpowietrzyłem układ i było kilka dni spokoju dzis znow sytuacja sie powtorzyła. Płyn wycieka ale temperatura samochodu jest ok i nie rosnie, i ostatnio rano gdy samochód stał cała noc zauwazyłem ze przewod od powrotu do chlodnicy jest twardy tak jakby było w nim caly czas cisnienie. bylem na stacji diagnostyczej i mechanik powiedział ze to uszczelka pod głowica lub pompa wody, a wy jak myslicie bardzo prosze o pomoc!!! pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.