Zgadzam się ,ze musi kosztować, ale mój budżet to 17k :/. Miałem kiedyś kolesia co ściągał fury... ale nachapał się, wycwanił i teraz nie warto brać u niego. Pozostaje dalej szukać i pytać Was czy warto :P No chyba ,że ktoś natrafi na perełkę jakąś i podeśle linka :)
No to lipa straszna. Może jest ktoś na forum co zna lub wie kto sprzedaje Diesla 2.0 150km i może polecić to auto... ew może ktoś sprowadza z dojczlandów? :) Pozdrawiam.
Witam jako nowy użytkownik forum. Proszę Was o opinie czy warto zainteresować się BMKą z tej oferty http://luxuryauto.otomoto.pl/bmw-320-320d-navi-shadowline-salon-pl-C32424957.html VIN: WBAAS71012CH28448 Co byście powiedzieli o niej? Ew. co byśćie mogli polecić. Jestem z zach-pom. Mój budżet to ~17k. Z góry dzięki, pozdrawiam.
Witam jako nowy użytkownik forum. Proszę Was o opinie czy warto zainteresować się BMKą z tej oferty http://luxuryauto.otomoto.pl/bmw-320-320d-navi-shadowline-salon-pl-C32424957.html Co byście powiedzieli o niej? Ew. co byśćie polecieć mogli. Jestem z zach-pom. Mój budżet to ~17k. Z góry dzięki, pozdrawiam.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.