Witam, odkopię trochę temat. Są 3 możliwości otwierania bagażnika: -elektrycznie z pilota (nie działa) -elektrycznie z przycisku w listwie podświetlającej (nie działa) -mechanicznie z kluczyka (działa) podświetlenie tablicy ok, oświetlenie bagażnika ok, gumowy przycisk na listwie fizycznie działa, elektrycznie nie działa, przycisk na pilocie od otwierania bagażnika również nie otwiera bagażnika, wiązka w gumowej osłonce w stanie fabrycznym. W czym może być problem? Ewidentnie wskazuje na elektryczne coś...