Witam:) Posiadam BMW 530i 2002 r. U mnie problem jest następujący : podczas jazdy wyskakuję na pomaranczowo : ABS, DSC oraz hamulce. Po chwili gaśnie a czasami świeci się aż nie wyłącze silnika. Po odpaleniu błędy znikają. Nadmienię ze akumulator nie jest już najsilniejszy... czy miał ktoś podobny problem z trzema kontrolkami ?
538 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.