Witam.Na początku powiem,że jestem tu nowy więc proszę jakby co o wyrozumiałość.Kupiłem e36 z 1995r i chciałbym do niego dołożyć podłokietnik.Nie interesuje mnie z Tesco za 15zł co się go wkręca w tunel albo w oparcie siedzeń.Interesowałby mnie oryginalny z e36,jeśli taki istnieje oczywiście z jakiś pózniejszych modeli.Oraz czy takowy by mi przypasował bez większych przeróbek.Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi