-
Nierówna praca silnika na ciepłym, BMW 730D
Nie pamiętam jaka marka filtra ale kupiłem jeden z droższych.
-
Nierówna praca silnika na ciepłym, BMW 730D
Filtr wymieniony po usterce, a jestem z Łomży woj. Podlaskie.
-
Nierówna praca silnika na ciepłym, BMW 730D
Jeśli chodzi o paliwo to nigdy nie dochodzi do rezerwy, zawsze staram się tankować jak jest mniej więcej 1/4 baku, a samochód chodzi tak niezależnie od ilości paliwa.
-
Nierówna praca silnika na ciepłym, BMW 730D
Nie rozumiem, jak pełny? Zapomniałem napisać że, filtr paliwa również został wymieniony.
-
Nierówna praca silnika na ciepłym, BMW 730D
Witam Jak napisałem w temacie, mam problem z nierówną pracą silnika. Samochód odpala normalnie lecz, po osiągnięciu temperatury dławi się i potrafi zgasnąć przy czym pojawia się komunikat "Power reduced". Podpięty pod komputer wykazał za niskie ciśnienie od baku do silnika. Wymieniona została pompka paliwa w baku lecz to nie pomogło. Panowie, czy któryś z Was miał podobny problem? Jutro wymienię jeszcze przewody z zaworkami w zbiorniku, zobaczymy co to da. Ostatecznie skończy się na wizycie w serwisie. Pozdrawiam
-
Problem z ciśnieniem paliwa. 525d 2001rok
Dzięki serdeczne za pomoc. Niebawem się pochwale co tam ją bolało.
-
Problem z ciśnieniem paliwa. 525d 2001rok
A powiedz mi, może to być wina gorszego paliwa, bo to wszystko zaczęło mi się dziać po zatankowaniu na przypadkowej stacji. Nigdy wcześniej nie tankowałem na takich stacjach ale w tym przypadku byłem zmuszony zalać za 5 dych ponieważ, w pobliżu nie było Orlenu, Bp itp.
-
Problem z ciśnieniem paliwa. 525d 2001rok
Witam. Problem polega na tym, że podczas przyspieszania wyskakuje mi błąd "FUEL INJECTON SYSTEM". Następstwem tego błędu jest brak przyspieszenia i dziwny dźwięk silnika lecz samochód nie gaśnie ani nie kopci. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu problem znika i jest wszystko w porządku. Byłem u mechanika, który podpiął pod komputer i stwierdził, że jest niskie ciśnienie paliwa. Pompa jest ok, wtryski też. Mechanik powiedział, że może być zapchany filtr paliwa lub padnięty czujnik. Panowie, czy któryś z Was spotkał się z takim problemem? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.