witam. Wczoraj w swojej bmce wymieniłem chłodnice wody (stara ciekla) po wymianie pojawił sie problem. Mimo iż układ był odpowietrzany przez długi czas zachowuje sie dziwnie ;/ Wskażnik temperatury stoi w pione dół chłodnicy jak i powrót sa zimne Górny wąż ten co idzie do chłodnicy i zbiorniczka gorący że nie można go dotknąć co to może byc? prosze o pomoc :(
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.