Witam, zauważyłem po dynamiczniejszej jeździe wyciek płynu chłodniczego niedaleko zbiorniczka. Wąż dochodzący do chłodnicy na łączeniu z kolankiem przy zbiorniczku jest nieszczelny(po ścisnięciu przepuszcza na połączeniu). Moje pytanie czy powinna być w tym miejscu jakaś obejma czy zapinka ? w moim przypadku jest tylko metalowy pierścien dookoła węża a na połączeniu i tak przepuszcza. Poniżej zdjęcie poglądowe miejsca nieszczelności http://zapodaj.net/eeacba742417e.png.html