Witam wszystkich. Mam takie pytanko. Kupiłem BMW e36 1,8 i wymieniłem silnik na 2,0. Silnik był razem ze skrzynią biegów. Wszysko chodzi, ale wydaje mi sie ze brakuje mocy z dolnych obrotów. Chciałem sie dowiedziec czy trzeba wymienic most (dyferencjał) na taki z 2,0 ? Czy to jest normalne ze jest taka słaba z dołu? Czy most nie ma tu nic do rzeczy? Prosze o jakąś odpowiedz byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam