Wielkie dzieki. Z tym co widac w aucie i na VIN-ie to raczej wszystko sie zgadza ale napewno trzeba obejrzec :) odezwie sie kiedy obejrze autko. No jest lekko wieksza szpara ale nic na odleglosc, trzeba obejrzec Z tego co widzę to earturo masz ta e39 2.5d i mowisz że sie sprawdza w tej bumie akurat... ale juz człowiek do automatu przywykl ;)
Jeszcze jedno pytanie, czy warto takiego diesla brac w automacie? mialem 318i z auto i powiem ze slabo bylo, chociaz bodajze skrzynia byla 4 biegowa ale nie powiem bo przez ponad 60 tys km nie bylo z nia problemu ale tu pewnie skrzynia jest 5 biegowa. :wink:
przepraszam ale nie moge sie dodzwonic do sprzedawcy :( wyslalem mail, czekam na odp ale myslalem ze ktos z Was rzuci na to profesjonalnym okiem :wink:
Witam serdecznie wszystkich na forum czy moglibyscie powiedziec cos wiecej o tym aucie? cena niby troche wysoka ale ma w miare dobre wyposazenie ( tak mysle ) z gory dziekuje za pomoc :) http://allegro.pl/bmw-320d-150ps-xenon-skora-navi-harman-kardon-alu-i4018539107.html
13 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.