witam wszystkich :padam: jakiś miły gość :zly: za....ł mi lusterka ,fotochromy,ele. składane itp z powodu braku kasy (350pln szt). używane.kupiłem więc lusterka k6 (tuningowe) :hyhy: problem polega na tym że nie ogarniam podłączenia ,nie mogę wyczaić które kable od sterowania szkłem ,znalazłem jeden od ster.w lewo,drugi od ster w górę i trzeci od ster dół i prawo na jednym kablu tzn.jak ów kabel(czerwony) podłącze pod miernik pokazuje napiecie naciskam dół oraz górę :zakrecony: może ktoś wie o co tam chodzi z góry dziękuje i pozdrawiam