Chłopaki a co zrobić żeby go wgl zresetować? bo moja wspaniała kobieta wbiła mi kiedyś swój kod:P i teraz mam codewait:D Bo nawet jak pomożecie to go nie wpisze;) Patryk:)
Witajcie, chłopaki też mam problem z seryjnym radiem w moim e36 Udało mi się spisać: BMW Reverse RDS 6S12 - 8 375 665 BP6262 V 7082289 FD 127 z góry dzięki za pomoc, mam nadzieje że uda się Wam coś z tym zrobić Patryk :)
74 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.