zderzak mam już wyczajony ori. Jeśli chodzi o wtyczki można je jakoś przerobić ? kupić używ.? Czy zostaje ASO ? Osłonę pod silnik myślę że nada się zamiennik cena nie jest duża więc zawszę można go wymienić. doloty do hamulców plastik czy aluminium ? bo znalazłem dwa rodzaje ?
Witam zbieram się do wymiany zderzaka ze zwykłego na m-pakiet przód, na wiosnę do e39 (1997r) .W związku z tym mam pytanie.Co jest potrzebne oprócz wiadomo samego zderzaka ? nadkole ? doloty ? i jakie są ceny owych rzeczy ? Proszę o pomoc PS.Jeżeli temat był poruszany wcześniej to przepraszam nie znalazłem.Pozdrawiam
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.