Witam. Czy to normalne ze moje e46 320d 2000r. w automacie "spala" w mieście 15 litrow?? Auto jest po kapitalnym remoncie..wymieniona turbina pompa zrobione wtryski itd.. Staram sie jezdzic spokojnie ale pozytywnych efektów brak..caly czas duże spalanie ;/ Prawdopodobnie problem tkwi w tym że pokonuje krótkie odcinki..rano odpalam i robie 5-10 km odstawiam auto na 8 godzin i znowu robie 5-10km wszystko w mieście. Da sie coś poradzić na to spalanie czy etam?