Treść opublikowana przez cmegorz
-
czujnik temp silnika????
to przez siwiece mogl by tak duzo palic albo kable???
-
czujnik temp silnika????
czy przy zepsutym czujniku temp silnika przy odpalaniu na zimnym silniku moze zalewac mi jeden z cylindrow a jak wezme na obroty jest normalnie i oczy2wiscie ogromne spalanie?????
-
czujnik gdzie?
tak chodzilo mi o ten czujnik dzieki
-
czujnik gdzie?
gdzie znajduje sie czujnik polozenia temp, ten ktory podaje wartosci do kompa.
-
pali mi ponad 20 l benzyny
ale mnie to troche martwi bo jak troche przykatuje to sie powieksza ogromnie podejzewam ze dojdzie do jakis 30l
-
pali mi ponad 20 l benzyny
pali mi moja bemka ponad 20l przy spokojnej jezdzie jest to e 30 2,5m20 czy zle luzy na zaworach moga powodowac tak duze spalanie???? :cry2:
-
ile palic powinna benzyny e 30 2,5 m20
jak w temacie mam pytanie ile powinna palic moja bemka z silnikiem 2,5 m20 mi pali przy spokojnej jezdzie w granicach 20l jestem zalamany bo juz nie wspomne co sie dzieje jak przycisne troche moja beje.
-
gumowy dolot do przepustnicy?
gdzie moge kupic gumowy dolot do przepustnicy laczacy ja z przeplywomierzem? w warszawie.
-
kable wysokiego napiecia
ostatnio otkrylem ze mam przetarty jakis kabelek odchodzacy od jednego kabla idacy do jakiejs kostki. co to jest zaq kabelek silnik odpala
- sonda lambda
-
falowanie obrotami
witam. wlozylem do mojej bemki m20 2,0 silnik m202,5 czy i na luzie mi faluja delikatnie obroty to po piuerwsze, po drugie jak przyspieszam tak przy okolo 3,5do 4 tys przy dusza sie nie zawsze. sonda jest taka sama w 2lituwce jak w 2,5 czy to moze ma znaczenie????
-
chlodnica oleju gdzie ja zamontowac
a co z nia jest nie tak dlaczego ja wywalic nie sprawdza sie ona w praktyce??
-
chlodnica oleju gdzie ja zamontowac
mam maly problem zmieniam silnik z m20 2,0 na m20,2,5 i w tym nowym jest chlodnica oleju ktorej nie mialem w dwo litrowce. czy ktos mi pomorze???
-
schemat wymiany rozrzadu w m20 b2,o
dzieki
-
schemat wymiany rozrzadu w m20 b2,o
panowie prosze o jakis plan zmiany paska rozrzadu w mojej e30 m20 2,0niemoge nigdzie znalezc. pozdrawiam
-
pomoc kupno silnika
jak rozpoznac silnik czy jest sprawny czy zepsuty kupujac go wyjetego z samochodu. 2. miska olejowa od 2,0 m 20 pasuje do 2,7?????
- 2,7 eta
- 2,7 eta
- gaznik
-
silnik 3,0 - duzo slabszy od 3,5?
tak, ale ja chce go wlozyc do e 30 a mam 3,0 z calym osprzetem za rozsadna cene i chyba przy tym zostane. pozdrawiam
-
chlodnica od E28 w E30?
czy do e30 zmiesci sie chlodnica od e 28 3,0l?
-
silnik 3,0 - duzo slabszy od 3,5?
Co powiecie mi o silniku 3,0l m30 benzyna. czy jest duzo slabszy od 3,5l? pozdrawiam
-
Przerubka e-30 3,0l
3,0 stara benzyne mam do kupienia nie drogo i tak zbieram mysli i checi. tak pytam moze ktos mial juz wczesniej z tym doczynienia.
-
Przerubka e-30 3,0l
Do e 30 chce wlozyc 3,0. czy ktos kiedys robil cos podobnego???