Skocz do zawartości

cmegorz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cmegorz

  1. cmegorz odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    to przez siwiece mogl by tak duzo palic albo kable???
  2. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    czy przy zepsutym czujniku temp silnika przy odpalaniu na zimnym silniku moze zalewac mi jeden z cylindrow a jak wezme na obroty jest normalnie i oczy2wiscie ogromne spalanie?????
  3. cmegorz odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    tak chodzilo mi o ten czujnik dzieki
  4. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    gdzie znajduje sie czujnik polozenia temp, ten ktory podaje wartosci do kompa.
  5. cmegorz odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    ale mnie to troche martwi bo jak troche przykatuje to sie powieksza ogromnie podejzewam ze dojdzie do jakis 30l
  6. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    pali mi moja bemka ponad 20l przy spokojnej jezdzie jest to e 30 2,5m20 czy zle luzy na zaworach moga powodowac tak duze spalanie???? :cry2:
  7. jak w temacie mam pytanie ile powinna palic moja bemka z silnikiem 2,5 m20 mi pali przy spokojnej jezdzie w granicach 20l jestem zalamany bo juz nie wspomne co sie dzieje jak przycisne troche moja beje.
  8. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    gdzie moge kupic gumowy dolot do przepustnicy laczacy ja z przeplywomierzem? w warszawie.
  9. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    ostatnio otkrylem ze mam przetarty jakis kabelek odchodzacy od jednego kabla idacy do jakiejs kostki. co to jest zaq kabelek silnik odpala
  10. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    czy roznisie sonda od silnika m20 2,0 od2,5l
  11. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    witam. wlozylem do mojej bemki m20 2,0 silnik m202,5 czy i na luzie mi faluja delikatnie obroty to po piuerwsze, po drugie jak przyspieszam tak przy okolo 3,5do 4 tys przy dusza sie nie zawsze. sonda jest taka sama w 2lituwce jak w 2,5 czy to moze ma znaczenie????
  12. a co z nia jest nie tak dlaczego ja wywalic nie sprawdza sie ona w praktyce??
  13. mam maly problem zmieniam silnik z m20 2,0 na m20,2,5 i w tym nowym jest chlodnica oleju ktorej nie mialem w dwo litrowce. czy ktos mi pomorze???
  14. dzieki
  15. panowie prosze o jakis plan zmiany paska rozrzadu w mojej e30 m20 2,0niemoge nigdzie znalezc. pozdrawiam
  16. cmegorz opublikował(a) temat w E38
    jak rozpoznac silnik czy jest sprawny czy zepsuty kupujac go wyjetego z samochodu. 2. miska olejowa od 2,0 m 20 pasuje do 2,7?????
  17. cmegorz odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    a gdzie poczatek numer? tam gdzie sa litery? niewiem jedyne litery to bmw 127882107986.
  18. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    witam.panowie mam dylemat mam do kupienia silnik 2,7 eta o numerach silnika 127882107986 czy to jest motor z 86r???? czy to sa te tloki wystajace czy stara eta?? prosze o pomoc. pozdrawiam.
  19. cmegorz opublikował(a) temat w E30
    jezeli zaloze gaznik domojeje 320 czy bedzie poruwnywalny wrost mocy???
  20. tak, ale ja chce go wlozyc do e 30 a mam 3,0 z calym osprzetem za rozsadna cene i chyba przy tym zostane. pozdrawiam
  21. cmegorz opublikował(a) temat w E28
    czy do e30 zmiesci sie chlodnica od e 28 3,0l?
  22. Co powiecie mi o silniku 3,0l m30 benzyna. czy jest duzo slabszy od 3,5l? pozdrawiam
  23. 3,0 stara benzyne mam do kupienia nie drogo i tak zbieram mysli i checi. tak pytam moze ktos mial juz wczesniej z tym doczynienia.
  24. Do e 30 chce wlozyc 3,0. czy ktos kiedys robil cos podobnego???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.