-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Dziękuję za odpowiedzi. Oczywiście napisałem do S-A w sprawie zakupu. Pomimo rabatu i tak muszę trzymać się budżetu. Mocniejszego silnika do stania w korku nie potrzebuję (chociaż zawsze miło mieć więcej). Co do felg to nie chciałbym dopłacać, bo jeszcze zimowe koła będzie trzeba kupić :)
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Cześć. Razem z dziewczyną postanowiliśmy zmienić samochód. Pierwsze założenia były proste: nowy kompakt w benzynie z automatem ok 100k. Odbyliśmy kilka jazd testowych u różnych producentów i wybór padł na serię 1. Tutaj pojawiają się schody. Z racji, że F20 przekracza trochę założony budżet, to nie będzie to najbardziej ekscytująca wersja, jakie nierzadko widać na forum. Ma nam służyć 4-5 lat. Wstępnie w konfiguratorze wygląda to tak: 118i 5-drzwiowy Moc silnika: 136 KM Z zewnątrz biel alpejska 16" Obręcze kół ze stopów lekkich V Spoke 378 Wewnątrz Tkanina Corner antracytowa z szarym akcentem Listwy ozdobne czarne błyszczące z listwa akcentowa w kolorze koralowym, mat Pakiety Model Sport Line Regulator prędkości z funkcją hamowania Czujniki parkowania z tyłu i z przodu Servotronic Pakiet dodatkowych schowków Pakiet dodatkowego oświetlenia Pakiet Innowacji Deska rozdzielcza o rozszerzonym zakresie Systemy asystujące kierowcę Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie Diodowe reflektory przeciwmgielne Spryskiwacze reflektorów Asystent świateł drogowych Adaptacyjne reflektory diodowe Wyposażenie dodatkowe Silnik i skrzynia biegów Automatyczna skrzynia biegów Czujnik ciśnienia powietrza w oponach Klimatyzacja automatyczna Przyciemniana szyba tylna i tylne szyby boczne [?] System nawigacyjny Business Podparcie lędźwiowe w fotelach przednich Sportowe fotele przednie System głośników HiFi [HK?] System załadunkowy Systemy asystujące kierowcę Czujnik deszczu z automatyczną kontrolą Czy moglibyście podpowiedzieć czy taka konfiguracja jest ok? W sumie jest wszystko czego potrzebowaliśmy. Może coś warto zmienić? Pod znakiem zapytania stoją przyciemniane szyby (+1,5k) i nagłośnienie HK (+2,5k). Cena odgrywa rolę :) Z góry dziękuję za porady.
-
BMW F20 118i VIN: WBA1R510505E81596
tajniakos odpowiedział(a) na tajniakos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście. Już poprawione. Thx
-
BMW F20 118i VIN: WBA1R510505E81596
tajniakos odpowiedział(a) na tajniakos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję za szerokie info. Co do leasingu to "mogę, ale nie muszę". Wstępny plan był trochę inny, ale czasami można się trochę dostosować. W założeniu miała to być F20 z 136KM benzyną i automatem. Nie bieda-wersja, ale bez zbędnych wodotrysków. Rocznik 2016+. Niestety założony budżet (max 90k) nie pozwala na zakup nowego, więc przeglądałem głównie Premium Selection. Kluczową kwestią jest "pewność" zakupu i bezwypadkowość. Malowanie elementu z powodu jakiejś małej obcierki jest akceptowalne. To ogłoszenie (jako jedno z niewielu) wydało się ciekawe, ale lepiej zapytać.
-
BMW F20 118i VIN: WBA1R510505E81596
tajniakos odpowiedział(a) na tajniakos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki. Wydaje mi się, że pasuje do opisu i zdjęć. Przegląd prawie rok temu. Zadzwonię jutro i może się dowiem czegoś więcej.
-
BMW F20 118i VIN: WBA1R510505E81596
tajniakos opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć. Jestem w trakcie szukania F20 w benzynie z automatem. Głównie przeglądałem oferty Premium Selection, ale dzisiaj trafiłem na coś takiego: VIN: WBA1R510505E81596 Link: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-automat-sportline-salon-pl-bmw-premium-selection-ID6ADctb.html Warto się czymś takim interesować?