Treść opublikowana przez bLL
-
320d e46 FL - problem z przeniesieniem napędu
Nikt nie miał takiego problemu ? Jeśli ktoś wie, w którym temacie była udzielona taka pomoc, i podałby link, to byłbym bardzo wdzięczny. Korzystałem z opcji "szukaj", lecz nie przyniosło to pożądanych efektów.
-
320d e46 FL - problem z przeniesieniem napędu
Witam, Gdy mocno wciskam pedał gazu, to przy obrotach 3000, na 2 i 3 biegu, słyszę głośne przeskakiwanie jakby jakiejś zębatki, i lekko trzęsie autem ! W ten czas, auto również nie przyspiesza jak powinno. Natomiast jak lekko popuszczę pedał, i znów wcisnę, to wszystko jest już normalnie. Nie wiem jaka może być przyczyna.. Pomożecie ? ;)
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
Zmiana wtrysku nastąpiła, i jak na razie śmiga aż miło ;) Wybrałem ten regenerowany, i zalewam tylko verve !
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
maniek21112, gdybym miał dostęp do sprawdzonej używki, to na pewno bym w taką zainwestował, ale nie chcę kupować kota w worku. Stąd też moja decyzja o regenerowanej, i to za 250 zł - oby było dobrze. milan00, do 320d FL musi być wtryskiwacz o numerze 0445 110 131 ps. znam go już na pamięć i śni mi się po nocach :D
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
Regenerowany za 250 zł ? Oczywiście po znajomości.
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
Autko stoi u mechanika, zrobiona była cała diagnostyka komputerowa itd, teraz stoi cały rozebrany, i to na pewno wtryskiwacz. I właśnie mi też mechanicy doradzali wymianę całego kpl, ale koszty dość spore. Więc szukam jakiejś alternatywy. Znajomy mechanik doradza mi regenerację tego, który padł, a całą resztę sprawdzić, czy się nadają do dalszej eksploatacji, bo z używką jest tak, że nie wiadomo na co się trafi..
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
Dosłownie już sam nie wiem co o tym mam myśleć, i który wariant wybrać. Co jeden to inna teoria - tylko teraz pytanie, którego się posłuchać ? :)
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
mikan, a mógłbyś opisać ten obrazek, który wrzuciłeś ? Dlaczego uważasz, że lepiej używkę ?
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
Witam. Siadł mi jeden wtryskiwacz - regenerować czy wymieniać ? Tylko ten jeden, czy wszystkie ? Bo wydaje mi się, że te trzy lepiej jedynie sprawdzić, a ten jeden zregenerować. Potrzebuję też rady, gdzie w Szczecinie taką operacje regeneracji najlepiej zrobić. Pozdrawiam.