kupilem bmw e36 318is i koles ktury sprzedal samochod dodal do niego alarm z dwoma pilotami, chcialem to podlaczyc tylko zeby otwierac i zamykac samochod z pilota :( szykalem w google ale nadal jestem w kropce :( prosze o pomoc jak to podlaczyc. dolanczam zdjecia: http://postimg.org/image/f4qfdb7yl/ http://postimg.org/image/of2jguiod/ http://postimg.org/image/8mr0xr7zr/ Z góry dziekuje.