cześć pacjent to touring jestem tu trochę zielony ale mam taki problem: -non-stop świeci mi się ikona na zegarach że mam otwartą tylną klape -wraz z tym nie działa mi spryskiwacz i wycieraczka tył (po otwarciu szyby wycieraczka chodzi bez oporu) bagażnik normalnie otwiera się z przycisku nad rejestracją, szyba też otwiera się poprawnie i tak samo zamyka problem powstał nagle do póki nie świeciła się ikona otwartej klapy wsio działało elegancko czytałem że może to być przez pęknięty przewód w gumowej harmonijce (po której szukać, lewej str czy prawej?)