Witam mam problem z wymianą napinacza paska klinowego w 320d 150Km.Rolka się zatarła na amen chciałem ja odkrecic i urwała się sruba która była przykrecona do tej łapki metalowej.Moje pytania: czy można wyjąc te łapke co została w silniku czy jest ona jakos przykrecona czy jak? ma ktoś zdjęcia jak to wygląda po zdemontowaniu bo na forum sa tylko foty z 2l benzyny a do ON nic niema i nic za bardzo niepisze jak to wykonać? Proszę o jakiś dokładniejszy opis najlepiej z zdjęciem.