Cześć, Zgłębiam forum i nie mogę się doszukac tematu jak wymienić żarówke ringów(u)(nie świeci 1 z 2) które zwyczajowo są postojowkami, chodzi o stronę kierowcy i ring po wewnetrznej stronie, czy ktos z kolegow miał jakies doswiadczenia z tematem? Na forum znalazłem rózne wersje(niestety żadna nie dotyczy E83 po lifcie z 11/2006), że żarówka na górze ringu a to na dole, że trzeba zdejmowac zderzak itd. Jak rozumiem żarówka którą trzeba dokupic to BA9S 12V 10W, prosze o instrukcję jak można to "cudo" wymienić samemu. Dzieki, M.