Witam wszystkich forumowiczów. Mam dość nietypowy problem. Nie mogę zlokalizować modułu NIVO. W miejscu w którym powinien być to go nie ma (czarna skrzynka po prawej stronie koła zapasowego). Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie mógł on zostać zamontowany? Dodam, że dwa lata temu miałem delikatnie podniesiony tył, a teraz nie można połączyć się z modułem.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.