Witam, W moim autku słychać charakterystyczne pukanie w prawym, przednim kole. Na dodatek przy skręcie czuć jak kierownica stawia opór... Co to może być?? Mechanicy sprawdzali zawieszenie na 'szarpakach' i niby wszystko jest ok?
Witam, Od jakiegoś czasu auto przy jeździe z równomierną prędkością, po wciśnięciu pedału gazu, nie przyspiesza, obroty około 2,5 tys. i też pomału wchodzą. Od czasu do czasu występuję też szarpnięcie przy zmianie biegów...nie wiem czy to jest ze sobą powiązane... Miał ktoś podobny problem?
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.