Wybór padł na IC dedykowany do e46 z FMIC.PL , wczoraj go odebrałem , na dniach będe go zakładał: http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/191/o2r5.jpg Mam pytanie. Co zrobić z wężem ICka ? Bo z jednej strony jest cały gumowy wąż a z drugiej zakończony metalem i gumowym oringiem , przec co rura z kwasówki nie wejdzie w ten ORI wąż , a nawet jakby weszła to by to nie było szczelne. Chodzi mi o ten wąż: http://allegro.pl/rura-waz-turbo-intercoolera-bmw-3-e46-1-8d-2-0d-i3810271625.html