Odgrzewam temat ale mam pytanie. Który z tych dwóch będzie pasował do antracytowej podsufitki? http://www.ebay.de/itm/BMW-M3-M5-Brillenfach-Fahrer-oder-Beifahrerseite-NEU-E60-E61-E90-E91-E92-/181136281243 http://www.ebay.de/itm/Brillenfach-Brillenetui-black-fur-BMW-3er-E90-E91-E92-BRANDNEU-/280838008306 Ze zdjęć wygląda na to, że pierwszy jest czarny ale nie wiem czy jest sens dopłacać jeśil są identyczne.
Chciałbym osiągnąć coś takiego:
Żeby używać np. TomToma odpalonego na iPhonie zamiast navigacji fabrycznej. Jest prosty sposób żeby to osiągnąć? Chciałbym uniknąć dodatkowego guzika jak w linku, nie potrzebuje też docka w popielniczce. Mam moduł TV, może to ułatwia sprawę? Wiem że można użyć modułu np. Dension ale może da się to zrobić bez dodatkowego sprzętu?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.