Jestem nowy na forum więc na początku witam wszystkich i pozdrawiam. od 2 lat jestem szczęśliwym właścicielem BMW compact 316i i nadszedł czas na wymianę zawieszenia bo już i czuć i słychać że nie pracuje tak jak powinno. Czy możecie mi podpowiedzieć co kupić - nie mam z tym autem żadnego doświadczenia. od pierwszych dni sprawuje się idealnie i nie mam z nim żadnego kłopotu. nie chcę więc zakładać żadnego badziewia a coś dobrego w przystępnej cenie. za wszelkie podpowiedzi bardzo dziękuję.