pod pomiarem przejechanych kilometrow od dzis przy kazdym uruchamianiu pojazdu Z3 zapala mi sie "swiatelko" dokladnie to 4 zielone kwadraciki gdzie po nich wystepuje kolejno jedno podswietlone miejsce na zielone swiatelko i jedno na czerwone?????? i musze dodac ze automatycznie gałka właczania swiatel ..kiedy je za kazdym razem wylączalem po zgaszeniu samochodu to piszczala a teraz jest cisza??????? bede wdzieczny za pomoc;)) jestem poczatkowym milosnikiem BMW serii Z3;)))