nie, przekrecenie nie daje wylaczenia, nadal swieci, od poczatku [list=] jezeli odpale samochod zapala sie lewy kierunkowskaz, zarowki z przodu swieca ok, z tylu tez, jezeli wlacze lewy kierunek to jakby sie rozjasnial ale i tak swieci normalym swiatlem, nie przyciemnionym,
swieci normalnym kirunkowskazowym swiatlem. plytki w przekaziku sie nie poprzyklejaly wszystkie swiatla sa, ale swieci sie na wyswietlaczu (od dawna) dip beam..
u mnie jest to samo "dip beam" i nic nie daje podmiana zarowek, komputera, czyszczenie styków, a tego do ustawiania swiatel nie mam (nie moge znaleść???)
witam. jest problem taki. kiedy przekrecam stacyjke w pozycje nazwijmy to 1, czyli wszystko wsłaczone bez rozruchu, jest dobrze, ale kiedy tylko odpale auto, na stale zaświeca sie lewy kierunkowskaz. kiedy probuje go uzyc to tak jakby przygasał i nie słychać "tykania" w kabinie. prawy dziala bez zarzutu. czytalem archiwum ale nic mi go glowy nie przychodzi. prosze o pomoc. dzieki e32 730 1989 auto
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.