mój błąd co nie zmienia faktu że jest potrzebna pomoc tak że drodzy forumowicze sorki za zaśmiecanie z Dziquskiem mam kontak ale nie zajmuje sie niestety klonowaniam i na tym etapie nie może mi pomóc
witam potrzebuje namiar na osobe która zajmuje sie klonowaniem sterownika silnika w E60 3.0d automat 218ps 2004rok. Z góry dziekuje za pomoc, oraz pozdrawiam Szczuras:D
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.