witam mam problem po zalaniu bagażnika (przez panorama dach) zalało mi moduły,kontrolki zaczeły wariować w tym wysunął sie hak .Wizyta w serwisie bmw mcars kraków nieunikniona,wszystko naprawili oprócz tego nieszczęsnego haka,dalej wysunięty ,kontrolka na czerwono na desce rozdzielczej ,w bagazniku pulsująca na czerwono dioda od przycisku uruchamiania haka,non stop bład .Wserwisie powiedzieli że się nie da naprawić,nie rozumie jak w serwisie nie umieją to gdzie ? Samochód za 70 tys. nie do naprawienia ? Nie wierze pomocy!!!!!!