Witam, Szanowni forumowicze. Obecnie jestem w USA i zastanawiam sie na zakupem x5 3.5d, które później mógłbym zabrać ze sobą do Polski, ale po przestudiowaniu parametrów silnika wygląda na to, ze 3.5d w USA ma zbliżone parametry do 3.0d w Europie. Czy wiece może z czym jest to związane, ze Europejskie modele 3.5d maja 313KM a w USA 3.5d ma tylko 255KM, to mniej niż Europejska wersja 3.0D. Pozdrawiam, Janusz