Witam ! Dziś podłączyłem wzmacniacz i tubę do swojego autka i mam mały problem. Wyjście aux wyciągnąłem z tylnego głośnika ( kombi ) na jeden cinch i wszystko gra tak jak powinno lecz jak wyłączę radio to wszystko działa lecz nie ma głosu ;/ Wtedy muszę wyłączyc zapłon , odczepic cinch od wzmacniacza a następnie właczyć zapłon , odpalić radio i ju wszystko gra i w tedy podłączam cinch do wzmaka i tuba gra . Spotkaliście się z takim czyms ? Jeśli macie jakies pomysły to prosze o POMOC . z Góry serdecznie pozdrawiam. viewtopic.php?f=72&t=117890