Witam. Szukam informacji na temat uzytkownika Capaz. Gosc twierdzi ze potrafi profesjonalnie zrobic chiptuning ONLINE. Czy cos takiego ma w ogole racje bytu ? Chiptuning bez hamowni ??? Czy ktos w ogole u niego chipowal auto ? Czy warto zaoszczedzac 300zl- on bierze 700 a specjalista forumowy Gc-S 1tys zl ? Ma ktos opinie na temat chiptuningu przeprowadzonego przez Capaza? Pozdrawiam