Witam kolegow. Jestem nowy na forum i jesli pisze w zlym dziale lub robie cos zle prosze o poprawienie. Mam problem z zakodowaniem DRL w moim e60. mianowicie wszystko jest ok do momentu gdy probuje wcisnac EXECUTIVE JOB w celu zgrania parametrow. Wyskakuje blad ; error in CABD! Look at CABI.ERR and ERROR.LOG! A_E60LM2; CODIERINDEX=21h. Dodam tylko ze kodowanie cyfrowego wyswietlania kilometrow w module KOMBI poszlo bez problemu...orientuje sie ktos co moze byc problemem