Witam, piszę w imieniu kolegi który zredukował z 5 na 2 bieg, silnik zawył jak silniki z F1 i zgasł. Przy probie odpalenia strzelał w wydech i nie odpalał. Po wyjęciu świec 3 ostatnie mokre po włożeniu odpalił ale chodzi tak jakby na 3 cylindry. Na obroty słabo wchodzi ale jak już złapie te 3-4 tys to się wkreca do odciecia. I teraz pytanie co mogło się uszkodzić i czy warto naprawiać, silnik m52b25