DZIEKI ZA RADE PRZEDEWSZYSTKIM SPRAWDZILEM BEZPIECZNIKI W SKRZYNCE POD MASKA ALE NIESTETY TAM NIE MA BEZPIECZNIKA OD GNIAZDA ZAPALNICZKI , GDYBY TO BYLO TAKIE PROSTE TO NIE TROL BYM D...!!!!! NIE MAM POJECIA GDZIE MOZE BYC TEN BEZPIECZNIK DLATEGO PYTAM ,NAPRZYKLAD W NIEKTORYCH BMW JEST POD SIEDZENIEM W INNYCH W BAGAZNIKU A JA BYM BARDZO CHCIAL WIEDZIEC GDZIE JEST W MOJEJ
Jest opis ale niestety tam jest wszystko oki wszystkie bezpieczniki pod maska sa dobre zy gdzies jeszcze jest bezpiecznik od gn iazda zapalniczki??? a tak wogole to ten opis mam po francusku a nie za bardzo lapie ten jezyk :)
Syn wlozyl do gniazda zapalniczki srubokret zaiskrzylo i gniazdo przestalo dzialac Czy ktos wie gdzie znajduje sie w modelu e38 bezpiecznik od gniazda zapalniczki albo jakis schemat elektryczny do e 38 Zgóry dziękuje.
zmien jezyk zmien jezyk ...jak by to bylo takie latwe to bym to dawno zrobil ale prawdopodobnie w 7 da sie to zrobic tylkoo wgrywajac nowe oprogramowanie , a to wiaze z mozliwoscia utracenia przebiegu i innych fabrycznych danych....tak slyszalem. Ale jezeli ktos wie jak to zrobic bez ryzyka to bardzo prosze o pomoc.
Jesli ma ktos przetllumaczona liste komunikatow z jezyka francuskiego to bede bardzo wdzieczny BMW 728 1999r
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.