Witam! Mam BMW e81 2007r po liftingu. Zamienilem swoje halogeny na ksenony od e82 z brewka. Instalowalem na servisie nieoficjalnym BMW. Wszystko chodzi OK, oproc swiatel dlugich i brewki. Brewki niby wiadomo - podlaczaja sie na wyjscie ringow w zlaczu. A z dlugimi problem. Facet powiedzial ze moj FRM jest do wymiany. Mam niby FRM2 skoro jest po liftingu. Prosze o pomoc - ktory FRM trzeba kupic? Chce uzywany, bo nowy jest 2 razy drozszy. Dziekuje!