Nim założyłem temat wpisałem VIN w wyszukiwarce i w sumie nic nie pokazało. W tej chwili wyskakuje tylko mój temat. Mimo to jeszcze poszukam, może faktycznie coś było. :)
Witam Poszukiwania BMW ciąg dalszy ... Trafiłem na ten egzemplarz i nim zabiorę się na jakiekolwiek oględziny chciałbym poznać Wasze zdanie. Ogłoszenie: http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-z-niemiec-serwis-C31319764.html Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam.
Witam Co sądzicie o tym aucie? Vin: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/007b5ef9a4b99a56.html Ogłoszenie: http://tablica.pl/oferta/bmw-520i-e34-150km-kostrzyn-wlkp-polecam-zamiana-CID5-ID4cAiw.html#48ef4efd02 Moze ktoś wie coś więcej na jego temat. Pozdrawiam
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.