Skocz do zawartości

tomczii

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomczii

  1. tomczii odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    to w końcu działa w PL czy nie ? u mnie nie nic nie działa...
  2. tomczii odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Indukcja działa z iphone bez problemu :) ładuje strasznie wolno i lepiej nawet z kabla korzystać :P
  3. W Gliwicach lub Częstochowa dają spokojnie 16-18% - wiadomo nie od strzała ale wystarczy trafić na dobrego sprzedawcę , który chce sprzedać szybko dla zdecydowanego klienta
  4. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Jeśli kogoś interesuje mam odpowiedź od bmw PL odnośnie PK do bmw 530D "Złe wieści. Ze względu na jakieś nowe przepisy dot. emisji spalin i koszt związany z wprowadzeniem takich pakietów prace nad Power Kitami dla tych aut zostały całkowicie wstrzymane. Pozdrawiam, Paweł"
  5. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Macie info jeśli chodzi o 530 D ?
  6. Jakimś cudem przeszło... Wrzuca najnowsze mapy
  7. Jakiego masz tego pendrive dokładnie ?
  8. u mnie jak wrzuciłem format na fat to wyskakuje ,że mało miejsca na pendrive jak chce wrzucić 29 gb z hakiem a wolnego miejsca jest np. 30,6 gb ;) męczę się z tym i nie wiem co jest grane :duh: Dzwoniłem do serwisu to oni nie wiedzą... Może ktoś coś ?
  9. Ma ktoś też taki problem ,że nie można wgrać map na pendrive z aplikacji bmw ? ściągnę mapę przez menagera bmw wrzucam pendrive a tutaj wyskakuje ,że za mało miejsca na pendrive czy wrzuce 32gb czy 64gb to samo. Proszę o pomoc bmw 5 g30
  10. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    530 D wiadomo kiedy pokaże się power kit ?
  11. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    ogólnie nie polecam box :) Serwis jak będzie chciał to wykryje ,że jeździłeś na box... Kiedyś miałem taki box ale w audi i był problem silnik się grzał...
  12. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Ja miałem wydech z MG w bmw 4 i chwaliłem sobie od podstaw robione tak jak ja chciałem a nie producent ;) wcześniejszych samochodach też miałem i było w porządku
  13. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    to nie wiem czy nie lepiej byłoby już jechać do mgmotorsport i tam zamontować pod swoje preferencje :D
  14. tomczii odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    W sumie temat zlotów chyba też jest trochę martwy :D :mrgreen:
  15. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Panowie pochwalcie się ile taki wydech ?
  16. tomczii odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    czyli pewnie w tym roku nic z tego ?
  17. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Tak i jeszcze masz gdzieś w głowie w razie problemów aso może odmówić naprawy gwarancyjnej. Zdecydowanie zaczekam na PK.
  18. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Jakby kogoś interesowało: "Witam, Sterownik mocy ACS Podnosi moc z 265 KM na 315 KM a moment obrotowy z 620Nm na 705Nm image Cena 15 793 zł brutto Gwarancja 2 lata /100 tys km.(szczegóły w załączniku) Można rozszerzyć gwarancje o dodatkowy rok wtedy mamy gwarancję na 3 lata/ 100tys km. Cena 17 327 zł brutto Czas oczekiwania na sterownik ok 10 dni od momentu opłacenia zamówienia. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt."
  19. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Jeśli chodzi o porównanie G30 a 4 to jest przeskok olbrzymi jeździłem bmw 420 xD - 3 lata bardzo fajnie jeździło mi się i wydawało się ,że cóż więcej chcieć od układu prowadzenia , komfortu jazdy felgi 18 było dość twardo i na dziurach skakało się ale nie narzekałem :) Jeśli chodzi o G30 inna bajka prowadzi się jak po maśle i jestem w szoku jaki jest doskonały układ prowadzenia , komfort jazdy - felgi 19 niski profil a dziury bardzo ładnie wybiera i niczym samochód na poduszkach ogólnie jestem zachwycony bmw 5 i każdemu gorąco polecam bo jeśli jeździł starszą bmw 5,4 to na pewno poczuje dużą zmianę (G30 jeżdżę od kwietnia tego roku) Wracając do PK to chyba wstrzymam się do marca i już zaczekam bo nie chce ryzykować zakładać coś co mogłoby być potem jakąś komplikacją do gwarancji - wiadomo jakie teraz samochody robią i nie znamy dnia ani godziny jak coś nawali :P
  20. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Już trochę obczaiłem temat i wygląda to tak ,że Schnitzer daje gwarancje 5 lat na to co zamontują ;) Jeśli chodzi o serwis to oni mogą odsyłać w razie problemów...Mimo to nigdy nie mieli problemów z samochodami podrasowanymi przez AC Schnitzer.
  21. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Napisałem do PL oddziałów tej firmy zobaczymy co odpiszą :) Ciekawe jak z gwarancją mimo ,że przejmuje ta firma i daje na 5 lat hmm..
  22. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    530 diesel - na początku mówili o początku lipca pokazywali mi w systemie na dostarczenie części do PK a teraz ,że przesunęło się i wyjdzie w marcu 2018.... :mad2:
  23. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Dzisiaj dostałem znowu twarde info ,że power kit dopiero marzec 2018 r.
  24. tomczii odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    może ktoś coś powie ciekawego kiedy dokładnie będzie power kit do G30?:D :twisted:
  25. ja jak szukałem najlepszej oferty to Warszawie największe cwaniaki ;) nie pogadasz bo co to oni nie są ;p

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.