Zle zrozumiałeś , wiadomo ze v-max w 320d 250km/h to fikacja !!!! i nie dąże do tego. Pytanie dotyczy zachowania silnika który przy ok 200km/h nagle traci moc i nie reaguje na gaz az zwolni do 170 km/h.
Hej , co było przyczyną barku mocy i takim zachowaniem silnika przy 200km/h ??? Mam dokladnie taki sam problem.Dzięki BMW e91 320d 2006r 163KM chip na 195KM ,automat
38 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.