Treść opublikowana przez ramzey6
-
E36 318 na Alfe Romeo 156 2.0TS?
Witam....hmmm Alfa.....szczerze po tym co kolegi ojciec juz przezyl ze 146 to w zyciu bym jej nie kupil.....najpierw padlo cale chlodzenie....zabulil....potem padl caly silnik wiec kupil drugi z anglika....w tej chwili jest po kolejnej wymianie silnika...to juz jego 3 !! :duh: silnik w tej furze....nie pisze juz o wahaczach i tego typu pierdolach....a jej wnetrze nie diabla mi sie nie podoba!! Ja bym odradzal AR..... :mrgreen:
-
Czy ktoś wie ile dokładnie benzynki wchodzi w bak do 520i??
ok... :D w sumie to myslalem ze wejdzie mi jakies 87l.... :wink: .....no trudno....ale dzieki za odpowiedz :cool2:
-
Czy ktoś wie ile dokładnie benzynki wchodzi w bak do 520i??
Hmmm chyba jednak nikt nie wie dokładnie.... :? Trudno jak bedzie zarejestrowana to sam sprawdze.....Proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam :twisted2:
-
Czy ktoś wie ile dokładnie benzynki wchodzi w bak do 520i??
Witam kolegów... Mam troszkę specyficzne pytanie.....czy ktoś się może orientuje ile dokładnie benzynki wejdzie w bak do 520i Touring z '93 roku?? Wiem że na zegarach jest max 80 ale ile dokładnie w nią mogę wlać?? Bo zakupiłem taką beemeczkę i zamierzam ją przegonić za wschodnią granicę po paliwo..... :D i tak się zastanawiam czy upchnę w zbiornik z 90 litrów czy będę musiał go rozdmuchać .... :mrgreen:
-
[E34] model, wersja, wyposażenie...
No to i ja napiszę... E34 520i 24v Touring '93r-5 zagłówków, 2x el.szyby, el lusterka, wspomaganie, ABS,tylny podłokietnik i oczywiście 2 przednie, reflektory przeciwmgielne, 2 poduchy, elektr regulacja świateł, komputer pokladowy, centralny zamek i w zasadzie to nie wiem co jeszzce bo pewnie o czymś zapomniałem a reszty jeszcze nie odkryłem bo mam ją od niedawna... :D
-
M5 na zamknietym torze...
Ładnie.... :modlitwa:
-
wolga
Harosza maszina.... :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Ukradl mi listwe ... i nagral sie na kamere
Hmmm a ja mam takie pytanie.....czy ktoś sie orientuje co w końcu zrobił kolega któremu ukradloi tą listwę?? :roll2:
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
Niech ludzie mówią co im się żywnie podoba a ja i tak nie kupię już nigdy innego samochodu niż beemka :D :8)
-
Chce e36 320i-mało doświadczony kierowca ! Pomocy
Kolego nie martw sie...jeśli będziesz miał okazję to bierz 325:D Osobiście mam 520 ale podobno zużycie paliwa pomiędzy 2.0 a 2.5 wcale się nie różni za bardzo a 2.5 ma lepszego kopa:D.Chociaż w sumie 2.0 też mi wystarcza......:D
-
Ukradl mi listwe ... i nagral sie na kamere
Hmmm no właśnie zaczytałem się zdorowo a teraz nie wiem jak się skończyła sprawa:D :twisted2:
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
grodish masz rację.Do niedawna jezdziłem sporo MB C klasy (niestety jeszcze jako pasazer bo dopiero jestem w trakcie robienia prawka) a pod koniec wakacji sciagnalem z niemiec beemkę i jest tak samo.... :wink: Chyba chodzi o jakąś zazdrość kierowców innych aut.Może myślą, że skoro jedziesz BMW albo MB to masz za duzo kasy na mandaty..... Ale nie przejmuj sie...jest na to sposób...:D:D:D zamontuj sobie cb radio i bedziesz wszystko wiedział co się dzieje na drodze... :dance: