Witam wszystkich! Mam dylemat jaki wybrać wydech, Scorpion czy Bastuck? oczywiscie mowa o dwururce. Zależy mi na podkreśleniu dźwięku r6, tylko co by nie ryczał jak japonczyki. Na yt nasłuchałem się tych wydechów i na każdym filmiku brzmią inaczej, także żadna to pomoc w wyborze :( Może ktoś ma doświadczenie z tłumikami i doradzi który z tych dwóch wydechów będzie najbardziej odpowiedni (cichszy) jak i lepiej brzmiacy. Kat jak i srodkowy zostaje oryginalny. Z góry dziękuję za pomoc!