Witam ,zastanawiam sie nad kupnem bmw e39.Tylko niewiem jaki silnik wybrac?Jaki proponujecie?żeby był nie awaryjny,ekonomiczny i dynamiczny :d wiem ze to raczej niemożliwe ale jakie są wasze propozycje.Moze to byc diesel albo benzyna. Prosze o odpowiedz.
Witam,mam zamiar kupić bmw e46 z początków produkcji, i najniższej wersji wyposarzenia itd do 10 tyś zł.Chciałem was prosić byście mi doradzili jaki silnik wybrać .1.8 benzyna , 2.0i benzyna 150km czy 2.0 diesel 136km.który jest najmniej awaryjny i wmiare dynamiczny.
12 634 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.