witam w moim przypadku mam to samo obroty przy dojerzdzaniu do skrzyzowania opadaja do 500 obr i czasem gasnie nie wymieniajcie broń boże świec kabli przepływki pompy paliwa filtra paliwa filtra powietrza i silniczka krokowego to nic nie daje !!!!!!!!! niestety ja to wymieniłem na oryginalne rzeczy firmy bosch teraz przymierzam się do wymiany odmy i węża odmy plus tego zespołu zasilającego ktoś może napisać co najlepiej w pierwszej kolejności wymienić??