Czy to normalne w zawieszeniu ze jeżeli dłużej postoi samochód to tył opada na poduszkach a jak otworze go pilotem to automatycznie sie pompuje i wraca do normy. Pozdrawiam viewtopic.php?f=83&t=191025
Witam, czy ktoś się orientuje czy w Warszawie lub w pobliżu ktos zmienia światła, żeby samemu nie robić tego. Pozdrawiam
51 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.