Skocz do zawartości

noowak8

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez noowak8

  1. noowak8 odpowiedział(a) na noowak8 temat w E36
    No całego auta raczej wygłuszać nie będę, ale cały bagażnik na pewno :D No trzeba będzie coś zrobić z rejestracją , ale dam rade :P Dziękuje bardzo za odpowiedzi na wszystkie moje pytania :)
  2. noowak8 odpowiedział(a) na noowak8 temat w E36
    Ja wyczytałem że kupując E36 trzeba tak zrobić, bo już parę lat mają :D Teraz pytanie do osób, które w swoich E36 mają zamontowany sprzęt audio ; macie wygłuszone całe auto, czy może sam bagażnik czy w ogóle ? Brzęczy Wam tablica i klapa od bagażnika ? Wyczytałem że jak ma się sprzęcik i gra głośniej, to to bardzo brzęczy i coś trzeba zrobić z tym, a że znam i interesuje się sprzętem kilka lat to trzeba zamontować coś i właśnie boję się że będzie słychać brzęczenie już na małej mocy.. Ma ktoś taki problem ? :D
  3. noowak8 odpowiedział(a) na noowak8 temat w E36
    Jak wczesniej pisalem, o spalanie sie nie boje :D czesto bede z kims jezdzic, wiec koszta beda dzielone :D To prawda że najlepiej jechać do mechanika by obejrzeć spód auta przed kupnem ?
  4. noowak8 odpowiedział(a) na noowak8 temat w E36
    Dziękuje za zainteresowanie tematem ! Myślę że 2.0 silnik starczy w 101% i bede bardzo zadowolony :D Głupi nie jestem, i nie mam zamiaru jeździć po mieście nie wiadomo jak szybko, tylko normalna jazda :D To prawda, że jak kupuje się E36 to najlepiej podjechać do mechanika żeby zobaczyć spód samochodu przed kupnem, by nie było rozczarowań ?
  5. noowak8 odpowiedział(a) na noowak8 temat w E36
    Co ma się w głowie ? Autem szaleć nie będę :D Czasem może jakieś wariactwa, ale ta wolnym powietrzu z dala od ludzi i zabudowań :D Co mam na myśli pisząc dobry stan ? Żeby silnik był w dobrym stanie i może pojawić się jakaś mała rdza w jakimś miejscu. Mam szwagra który ma warsztat i wiedzę, więc z tym problemu nie będzie :P Teraz tak, warto kupować tą E36 z gazem, czy dać sobie spokój i tylko na benzynie jeździć ? Widziałem kilkakrotnie aukcje na tablicy.pl z E36 i nawet za 3tysiące były w dobrym stanie :D Warto o takich myśleć z portali za niedużą sumkę ? Czy lepiej kogoś zaufanego i obeznanego w temacie poprosić o pomoc w znalezieniu itd ?
  6. noowak8 opublikował(a) temat w E36
    Witam, z góry uprzedzam że jestem początkujący, jeśli chodzi o samochody :) Mam 17lat i w przyszłym roku będę zdawać na prawo jazdy, co się z tym wiąże - trzeba kupić auto. Do niedawna auta mało mnie obchodziły, dopóki nie zaraził mnie tym kumpel. Od jakiegoś czasu zaczęły mi się podobać BMW E36 Sedan. Pomyślałem że takowe auto będzie idealne jako pierwszy samochód. Zacząłem czytać sporo tematów nt. tego auta, silników jakie w nim siedzą, spalanie itd. Z początku myślałem o silniku 1.6, ale wielokrotnie spotkałem się z określeniem ''lepiej 1.8 czy też 2.0'' więc o 1.6 zapomniałem.. Coraz bardziej chcę silnik 2.0 lub 1.8is. Kumpel radził, żeby szukać najlepiej 1.8is aniżeli 1.8 lub 2.0. Naczytałem się sporo, że lepiej 2.0 niż 1.8is i odwrotnie. O spalanie zbytnio się nie boję, bo wiem ile to pali itd :) Teraz mam kilka pytań : 1. Jaki silnik polecacie Wy, doświadczeni ''koledzy'' ? 1.8is czy 2.0 ? 2. Czy silnik większy jak 1.6 jest przesadą dla osoby, która zaczyna ''zabawę'' z autem ? :nienie: 3. Za 3-4,5tyś. znajdę E36 SEDAN w dobrym stanie ? Czy nie ma szans ? :cry: 4. Czym się różni 1.8 od 1.8is ? Jest jakaś duża różnica między tymi silnikami ? 5. Na co szczególnie zwrócić uwagę, przy kupnie takiego BMW ? Myślę, że póki co to tyle :P Proszę nie pisać, że przesadzam z tym że chcę 2.0, że życie się ma tylko jedno itd. Ja dobrze o tym wiem, ale chcę mieć 1.8 lub 2.0 i być usatysfakcjonowany, niż czuć niedosyt po 1.6 i nie być zadowolony ze swojego auta.. Pozdrawiam i liczę na pomoc :D p.s - auto bedzie w gazie :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.