wstaw do gaziarza na regulacje sprawdź świece ja u siebie miałem podobnie wyregulowałem gaz wymieniłem świece i jest ok jeśli za szybko ci auto przeskakuje na gaz to parownik możesz mieć do wymiany ja mam 2 generację gazu lowato i też to wymieniłem jest teraz ok i w zimę i w lato wszystko działa tip tpo
lewarek ciężko chodzi muszę go dociągnąć na max do siebie tak że aż ociera o obudowę i dopiero wchodzi wsteczny nic nie zgrzyta jak zrzucam wsteczny to wydaje takie puste puknięcie
Witam. Posiadam E36 316i coupe mam problem z wrzuceniem wstecznego żeby go wbić muszę użyć obu rąk . Czy da się coś z tym zrobić czy tylko zostaje mi wymiana całej skrzyni Proszę was o pomoc viewtopic.php?f=68&t=120678
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.