czesc jestem nowym posiadaczem bmw wiec sie nie znam i mam maly klopocik nie wiem cio sie dzieje jak na jedynce przeciagne do 4-5 tys obrotow zaczyna mi sie dlawic tak jak by mu bezyny brakowalo a na innych biegach tak sie nie dzieje i nie wiem od czego to jest moze byc od tego ze trefna bezyna? bo wczesniej mialem inna i jezdzil normalnie a pozniej zalalem jakas trefna i zaczelo mi sie to robic nie zawsze ale dosc czesto..;/